5 דרכים להגן על שיערך בזמן השינה
5 דרכים להגן על שיערך בזמן השינה
14 ביוני 2020
כיצד להיפטר מקצוות מפוצלים
כיצד להיפטר מקצוות מפוצלים
25 ביוני 2020
איך לגדל את צבע השיער שלך

אנחנו הראשונים להודות שאנחנו אוהבים מיתוג צבע טוב לשיער. בין אם מדובר בגוון זהב עלה ורוד או בסך הכל כמה מדגישים עדינים לאורך כלום, שום דבר לא אומר לי חדש יותר מאשר לעשות חדש. עם זאת, לפעמים עדיף להניח את הבקבוק ולהעניק לשיער שלך נשימה, וצעד זה תמיד יכול להיות מסובך.

הימצאות בהסגר פירושה גם הפסקה אוטומטית של צביעת שיער ושגרת יופי אחרת מכיוון שסלוני שיער וציפורניים נותרו סגורים. אם יש לך דגשים או שחיפשת לחזור לצבע השיער הטבעי שלך לאביב, יתכן שהבנת שאת תצטרכי לגדל את צבע השיער שלך לבד, בלי שהצבעוני האמן שלך ידריך את דרך. עם זאת אין בעיה, בגלל זה אנחנו כאן.

איך לגדל את צבע השיער שלך

מתי הגיע הזמן להפסיק

היתרונות של ניקוי הצבע הם די אינסופיים מכיוון שלא משנה אם את מלבינה או צובעת את השיער שלך, קווצות יסבלו. הכימיקלים בצבעי השיער יבשו את השיער שלך ויגרמו לו להיות שבירים ונוטים לשבירה – לא ממש את המנעולים המבריקים שכולנו אחריה.

בעוד שביקורים קבועים בסלון ותיקון מסכות יסייעו לכם להיכנס לחות, בסופו של דבר, הדרך היחידה באמת לפתור את בעיות התספורת שלכם היא ללכת טבעית. אז אם גיליתם שלא משנה כמה מסכות תנסו וסנטימטרים תוכלו לקצץ שהשיער שלכם עדיין נראה חסר מבריק, יתכן שהגיע הזמן לחזור לגוון הטבעי שלכם.

החדשות הטובות? לחזור לצבע השיער הטבעי שלך יעשה פלאים לפנקס הכיסים שלך ובריאות השיער. כבר לא איתך צריך להחליק את קרקפתך בכימיקלים קשים ומזלג על פני כסף טוב בשביל הפריבילגיה.

 תכנון

הטעות הגדולה ביותר שאתה יכול לעשות כשחוזרים לצבע השיער הטבעי שלך היא לבחור גוון שלדעתך נראה איך הצבע הטבעי שלך רגיל ופשוט סטירה עליו. אם אתה רוצה לחתוך את הצביעה בחינניות, זה יהיה תהליך די ארוך שדורש מידה מכובדת של תכנון. אל תצללו ראש אל עולם צביעה.

עבדו לצד צבוען כדי לברר מה התהליך הטוב ביותר, והקפידו ליידע אותם עם כל היסטוריית השיער שלכם, כך שהם יוכלו לדעת בדיוק מה עבר השיער שלכם. הרגע הספונטני הזה בו הלבנת את כל השיער שלך לפני חמש שנים באמת משנה. עם קולוריסט אתה יכול לתכנן את המסלול, ובעוד שיכול לקחת כמה ביקורי סלון, יהיה זה שווה את הזמן הנוסף הזה כדי להבטיח נזק מינימלי לשיער שלך ולתוצאות הגבוהות ביותר.

איך לגדל את צבע השיער שלך

איך לצמוח דגשים

התחלי בכך שתניחי לשיערך לצמוח למספר חודשים עד שחלק גדול מהגוון הטבעי שלך יחזור. זכרו, ייתכן שהגוון הטבעי שלכם השתנה במהלך השנים, אז אל תניחו שאתם יודעים בדיוק מה זה. מומלץ גם שתקצץ את הקצוות שלך בכדי להסיר את כל החלקים המפוצלים והמעובדים שלך יתר על המידה – בעוד שאתה לא יכול להגיע לסלון, דלג על הקטע הזה עד שהדברים יחזרו להיות תקינים. בעוד כמה חודשים, הדגשים שלך יגדלו בהדרגה ותישאר עם רעמה הרבה יותר בריאה בגוון הטבעי שלך.

האם הדגשים שלך קלים בצורה קיצונית מהגוון הטבעי שלך? אם כן, תכנן לבקר בצבע הצבעים שלך לקבלת גוון אחורי – המכונה מילוי או פיגמנט מחדש. זה כאשר צבע מוחל על השיער שלך כדי להחזיר את הפיגמנטים האבודים המרכיבים את הגוון הכהה הרצוי שלך. זה נשמע כמו תהליך מסובך, אבל איש המקצוע שלך לשיער מהימן יידע בדיוק מה לעשות.

Call Now Button0722-1600-64