תמונות שרית תוספות שיער קוקו
כיצד להשתמש בתוספי קוקו
9 ביוני 2020
5 דרכים להגן על שיערך בזמן השינה
5 דרכים להגן על שיערך בזמן השינה
14 ביוני 2020
דרכים לטפל בשיער שלך

השיער שלנו ראה אותנו בימינו הטובים ביותר, והגרועים ביותר שלנו. מרגע שלמדנו כיצד ליישר אותו, לסלסל ​​אותו, לכווץ אותו, לקלוע אותו … הרשימה הזו ממשיכה ונמשכת. לאורך השנים נזקי החום, אבל עם כל הזמן הנוסף בבית, מעולם לא הייתה הזדמנות טובה יותר להראות לשיערך קצת אהבה. אם אתה תוהה איפה להתחיל, נסה מהדרכים הבאות להזין את שיערך בחזרה למיטבו הבריא ביותר.

 1. תנסי DIY
  זו אחת הדרכים הקלות והידידותיות ביותר לכיס להזנת שיערך. מסכות שיער מסוג DIY משתמשות במרכיבים שתוכלו לרכוש בחנות המכולת המקומית והם טבעיים לחלוטין. הקדש זמן מהיום שלך ותן לשיערך את הטיפול הנחוץ לו שהוא זקוק למסכות שיער DIY.
 2. התמקדו בקרקפתכם
  האם את מרגישה שהקרקפת שלך מתייבשת יותר מדי? לפני שתעשי משהו אחר, הקפדי לבדוק כמה מים את שותה. שמירה על לחות היא דרך חשובה ביותר לשמור על הקרקפת והעור שלך. כשמדובר בטיפול בקרקפת המגרדת או היבשה שלך, עלייך להבין את הגורמים והתסמינים לפני שתתחילי לטפל בה.בטלי את הנזק
  חום, זיהום, מוצרים רעילים – ישנם כל כך הרבה גורמים הפוגעים בשיער שלנו ביום יום. עכשיו כשאנחנו נשארים בתוך הבית, זה נותן לנו סיכוי נהדר לבטל את כל הנזק הזה. בין אם השיער שלך יבש, שומני – או שאת סתם מחפשת קצת תזונה נוספת.
 3. שמני אותו
  שמנים הם כל ההייפ כרגע לטיפול בעור ובשיער, ואם עדיין לא קפצת לעגלת הפס ההיא, זה הזמן לעשות זאת! הם מזינים, נהדרים עבור רשת לטיפול עצמי וישאירו אותך בהרגשה מדהימה.
 4. לוח זמנים לשטיפת שיער
  האם ידעת שטיפת שיער יתר עלולה לגרום נזק לקרקפת ובזקיקי השיער שלך? למצוא את לוח הזמנים לשטוף שיער מושלם לעיתים קרובות בלתי אפשרי עבורנו הבנות. לשטוף את השיער שלך יותר מדי, והוא יהפוך יבש ושביר. אל תשטוף אותו מספיק, והוא יתלכלך וחסר חיים. האם המצב הבא נשמע מוכר? את שוטפת, נושף יבש ומעצב את שיערך בבוקר. את נראית רעננה ומסובבת ראשים כל היום. ואז, את מכה בחדר הכושר ובעיר השמן של שיערך וצריך לשטוף את שיערך שוב. למרבה הצער, ככל שאת פעילה יותר, כך לרוב עליך לשטוף את שיערך. הסיבה די פשוטה: זיעה נערמת, סותמת את הנקבוביות ומלכלכת את קרקפתך ושורשיה מהר יותר.
 5. פיתוח שגרת לטיפוח לשיער בלילה
  כולנו מתמקדים בשגרת טיפוח העור בשעות הלילה שלנו אבל מה עם השיער שלנו? השיער והקרקפת שלך ראויים לאהבה ותשומת לב באותה מידה, לכן הקפידו לצחצח את השיער, למרוח מסכה ולהשתמש בכרית ציפית משי לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 6. איך לשמור על זה לאורך זמן
  כולנו הרגשנו את המאבק בגידול השיער שלך מעבר לאורך מסוים. בעוד שחלק מאשימים זאת בגנטיקה, או בגורמים חיצוניים כמו מזג האוויר, מדוע לא לחקור סיבות אחרות מדוע זה עלול לקרות לך. אחת הסיבות זה  האופן בו את מטפלת בשיער שלך יכול להשפיע מאוד על איכות הרעמה שלך ובסופו של דבר על היכולת של השיער שלך לצמוח. אם את אגרסיבית מדי, משתמשת באלסטיקה שלא נחשפה או נלחם בשיערך המתולתל או הגס, יתכן שאתה תורם לשבירה.
Call Now Button0722-1600-64