הארכת שיער

הארכת שיער בהלחמה – מה זה בכלל?

הארכת שיער בהלחמה היא שיטה להרכבת תוספות שיער שנמצאת בשימוש בעיקר בעשור האחרון וכיום היא אחת השיטות הנפוצות בתחום תוספות השיער.

הארכת שיער

איך זה עובד כל הנושא הארכת שיער ?

בביצוע בהלחמה נעשה שימוש במלחם מקצועי ובדבק מסוג קראטין (דבק טבעי ועדין העשוי מחלבונים ופולימרים במיוחד להארכת שיער).
התוספת מגיעה ביחידות שבקצותיהן מודבק דבק הקראטין. ממיסים את הדבק ע"י המלחם, מצמידים את יחידת השיער לקווצת שיער של האשה, מתאימים את הצורה ומניחים לדבק להתקרר ולהתייבש.

למי מתאימה השיטה הארכת שיער? (או יותר נכון למי היא לא מתאימה?)

הארכת שיער בהלחמה מתאימה למי שלא נוהגת לעשות פאנים, כיוון שהדבק המחבר את תוספות שיער נמס בחום של הפאן. בנוסף, בהלחמה אינה מתאימה לבעלות שיער דק במיוחד ולבעלות שיער שנוטה להישבר, מכיוון שהיא תחליק מהשערה.

הארכת שיער

כמה זמן זה מחזיק?

בניגוד לתוספות שיער קליפסים, הארכת שיער הלחמה משתייכת לקטגוריה של תוספות שיער קבועות. לאחר ההרכבה הראשונית תוספת השיער הטבעית או הסינטטית תישאר על הראש בין ארבעה לשישה חודשים.

אם השיער הוא באיכות טובה (כמו שתמצאו אצל מומחים בלבד) ניתן להשתמש בו שוב ושוב ולבצע הרמה בלבד, ללא צורך בקניית שיער חדש. במקרה כזה התוספות שיער מוסרות כאשר הן באות במגע עם חומר מנטרל אשר מותז עליהן לפני הסרתן

הארכת שיער

מה מחיר תוספת שיער טבעי כזו?

המחירים של תוספות שיער בהארכת שיער כזו משתנים בהתאם לכמות השיער ולאיכותו. ראשית, שיער הלקוחה עובר אבחון מקצועי כדי לוודא שהשיטה מתאימה לו ולהעריך את כמות תוספ השיער הנדרשת על מנת לייצר שיער מלא בעל מראה טבעי. למילוי ראש ממוצע נדרשת בדרך כלל כמות של כ-100 גרם שיער.

5/5 - (3 votes)
5/5

יש לך שאלה?

חייגי 0722-1600-64

או השאירי הודעה ונדבר:

שמרי על קשר

0722-1600-64