כיצד להיפטר מקצוות מפוצלים
כיצד להיפטר מקצוות מפוצלים
25 ביוני 2020
6 דרכים לגרש שיער חוט
6 דרכים לגרש שיער חוט
25 ביוני 2020

המשימה שלנו היא לעזור לנשים להראות ולהרגיש במיטבן. זה אומר לספק לכל אחד את המשאבים הדרושים להם בכדי להשיג את השיער הטוב והבריא ביותר שלהם אי פעם. בין אם זה למצוא את הסט המושלם של תוספות שיער או ללמוד כיצד לטפל בכתובות שלך, אנחנו כאן כדי לחלוק את כל מה שאתה צריך לדעת כדי לשמור על שיער מדהים ובריא.

זה לא סוד שצביעת השיער שלך גורמת נזק. מצבעים פראיים לכיסוי אפור פשוט וכל מה שביניהם, צבע שיער הוא אחד המוצרים הנפוצים והשימוש הנפוץ בין אם אתה מתפנק בסלון או עושה את זה בעצמך בבית. גילוי נאות לחלוטין, למרות שצביעת שיערך באופן טבעי בהחלט אפשרית, עדיין יש מדע שמאחורי צביעה של שיערך. הקפד להתייעץ עם צבעי שיער לפני שאתה צובע את שיערך, כך שתוכל להיות בטוח להשיג את התוצאות שאתה מחפש.

מדוע כדאי להימנע מצבעי שיער כימיים

חשוב לציין שלמרות ששימוש ממושך בצבעי שיער כימיים עלול לגבות מחיר על מצב שיערך, הם אינם מסוכנים לבריאותך הכללית. ובכל זאת, אנו חושבים שחשוב שתבינו כיצד צבעים כימיים יכולים להשפיע על שיערכם וקרקפתכם ובקיאים היטב כיצד לטפל בשיער אשר צבוע כימית, תוך שאתם מודעים לאפשרויות אחרות אם אתם מעדיפים שיטה טבעית למות או להבהיר את עצמכם שיער.

נתחיל בשיער עצמו. כל קווצת שיער מוגנת על ידי לציפורן, שהיא בעצם תאים חופפים בחלק החיצוני של כל קווצת שיער, בדומה לאופן מיקומם של קשקשי הדגים. בין אם אתה מלבין את השיער שלך או שאתה צובע אותו, שני התהליכים משפיעים על מצב הציפורן. כדי לשנות את צבע השיער שלך אתה צריך לפנות מקום לפיגמנט, המשמעות היא הסרת הצבע שנמצא שם כרגע. על מנת שהצבע יחדור לשערה, יש להרים את הציפורן בתהליך כימי כדי לאפשר לצבע להישאר לצמיתות.

בזמן הלבנת השיער שלך מפשט אותו מהשמנים הטבעיים שלו. שני התהליכים הללו משנים את מצב ציפורן השיער שלך. בעוד שימוש ממושך בצבעים כימיים עושה מספר על הציפורניים, וגורם לברק הטבעי שלך להתעמעם ויוצר מרקם מחוספס, מיובש ופחות אלסטי. לשיער שעובד יתר על המידה והוא נואש לגל של לחות.

מה היתרונות של צבע שיער טבעי?

פחות קשה על שיער
הפחתת כמות הכימיקלים שבאים במגע עם הראש תמיד טובה יותר לשיער שלך. צבעים טבעיים לא חודרים לציפורן השיער בצורה אינטנסיבית כמו שצבעים כימיים היו עושים כדי שהם לא ישאירו את שיערך שביר, מקורזל ומיובש.

לא מהשמנים הטבעיים שלך
שלא כמו אקונומיקה וצבעים כימיים אחרים, צבעים טבעיים לא יפשטו את השמנים הטבעיים שלך לא פחות או ישאירו את שיערך יבש. חשוב לזכור שהשמן שגופך מייצר באופן טבעי הוא זה שמסייע לשמור על שיערך וקרקפת רכים, בריאים ומיובשים. זו הסיבה ששיער לא מסומן יש את הברק הנחשק והחלק המשיי הזה.

בטוח יותר לגוף שלך
כל מה שתמרחי על עורך נספג בגופך. כאשר צבע שיער בא במגע עם הקרקפת שלך, הוא גם נספג ולכן חשוב לזכור אילו מוצרים אנו משתמשים ואילו מרכיבים הם מכילים.

תזונה לשיערך
חינה טבעית ודבש יכולים להזין לך שיער וקרקפת להפליא. הם יכולים לשמש כמסכת מיזוג עמוקה טבעית המשמשת כצבע טבעי. זה נהדר גם להרגעת הקרקפת ולמאבק בקשקשים.

פחות יקר
השימוש בצבעים טבעיים הוא חיסכון כולל בכסף! במקום לצאת לסלון כל 3-4 שבועות, תוכלו לעשות טיפולים ביתיים. ניתן למצוא את רוב החומרים המשמשים בצבעים טבעיים ממש במטבח שלך או במכולת המקומית. חסכון של טיולים בסלון לטיפול עשה זאת בעצמך בבית יעזור לך לחסוך המון כסף

האם לצבעים של שיער טבעי יש השפעות לוואי כלשהן?

בניגוד לצבעים כימיים, שיטות טבעיות של צביעת שיער בטוחות משמעותית ממה שהיית מקבל בסלון או בחנות היופי המקומית. רק הקפידו לבדוק מחדש שאינכם אלרגיים לאף אחד מהמרכיבים. הגוף של כולם הוא ייחודי ויכול להגיב באופן שונה למוצרים מסוימים, אפילו לחומרים טבעיים יש פוטנציאל לגירוי העור.

Call Now Button0722-1600-64