איך לגדל את צבע השיער שלך
איך לגדל את צבע השיער שלך
14 ביוני 2020
כיצד להבהיר את שיערך באופן טבעי
25 ביוני 2020
כיצד להיפטר מקצוות מפוצלים

קצוות מפוצלים. הם קורים לאט, ואז בבת אחת. בהתחלה הם כמעט לא ניתנים לגילוי, כאן מעוף מדי פעם, שם סוף מרופט. אין מה לדאוג … שום דבר שמהירה של מספריים או מעט שמן שיער לא תתקן, נכון? ואז, לפני שאתה יודע זאת, הנסיעות המוזנחות שלך למספרה הדביקו אותך ואתה מתמודד עם קצוות מטונפים, יובש, והרבה פריז.

עבור חלקם קצוות מפוצלים הם בעיה כרונית, בעוד שאחרים יכולים לשמור על שיער ארוך וחזק ובריא ללא מעט מאמץ. אך למרות שגנטיקה ממלאת תפקיד ביכולת שיערך לצמוח ללא שבירה, ישנם צעדים שתוכל לנקוט כדי להפחית את הסיכון שלך לקצוות מפוצלים. מהסיבה שאתה מקבל אותם מלכתחילה ועד איך למנוע קצוות להחליק.

מהם קצוות מפוצלים?

במילים פשוטות, קצוות מפוצלים מתרחשים כאשר קווצת שיער אחת מתפצלת לשניים. אם אתה מסוג האנשים שמפרק את הקצוות המפוצלים שלך מבלי להבין אפילו שאתה עושה את זה, רוב הסיכויים שאתה מכיר היטב את הבעיה. אבל מה הם קצוות מפוצלים, באמת? ומה קורה אם הם לא מטופלים?

נקרא מדעית "טריכופטילוזיס" – שם שמזכיר סוג כלשהו של מחלה – קצות מפוצלים מתרחשים בגלל פיצול או שבריר של שיער השיער. למרות שקצוות מפוצלים ניכרים בקצוות השיער, הם יכולים להופיע למעשה בכל מקום בגדיל.

למרות שיש כמה קצוות מפוצלים בשיער שלך זה נורמלי לחלוטין, בכמויות גדולות, הם דגל אדום גדול. לא רק שהם לא רצויים מבחינה אסתטית, אלא שהם גם מעידים על כך שהשיער שלך בסך הכל פגום, יבש ולא בריא. אם אתה מזניח טיפול נאות, הבעיה עלולה להסלים די מהר, וכתוצאה מכך לשבירת שיער קשה בכל קווצותיך ובריכות הכללית. אז אם מעולם לא הקצת זמן להעריך את שיערך מקרוב כדי לקבוע אם יש התפצלות כלשהי, אבל לא נראה שאתה מצמיח את שיערך לאורך אורך מסוים, קצות פיצול יכול להיות שהבעיה היא.

מה גורם לקצוות מפוצלים?

כל יום תחבושות שיער גרועות
בעוד שגנטיקה ממלאת תפקיד, ישנם מספר גורמים הגורמים להתגלות של קצוות מפוצלים. האשמים הנפוצים ביותר הם גורמי לחץ יומיומיים כמו להתקלח חם, להבריש שיער סבוך, להניח את שיערך במגבת לייבוש, ושינה עם שיערך קשור בחזרה – כל אלה יכולים להוביל לשבירת שיער ולקצוות מפוצלים. עבור רוב האנשים, תרגילי טיפוח אלה הם התרחשות שגרתית, כך שהם למעשה גורמים נזק לשיערם מבלי שהם אפילו מבינים זאת.
סטיילינג חם
שימוש תכוף בכלי סטיילינג חמים כמו מייבשי שיער, מיישרים, מגהצים ומגלגלים חמים משפיעים מאוד כאשר הם מפשטים את שיער הלחות, אשר בתורו הופך אותו לעדין יותר ורגיש לפיצול.
טיפולים כימיים
טיפולי יישור כימי ופרמוסים, יחד עם גוון שיער או הלבנתו, כולם מחלישים את שלמות קווצות השיער היקרות שלך, מה שמגדיל את הסיכוי שלך לקצוות מפוצלים.

איך להיפטר מקצוות מפוצלים?

חתוך אותם

למרבה הצער, אתה לא יכול בדיוק להיפטר מקצוות מפוצלים ברגע שהם קורים. התרופה האמיתית היחידה לקצוות מפוצלים היא לקצץ, וזו הסיבה שחשוב להיות פרואקטיבית ולמנוע אותם מלכתחילה. למרות שזה עשוי להראות לא אינטואיטיבי, קבלת חיתוכים רגילים למעשה תסייע לשיערך לצמוח מהר יותר וחזק. הסיבה לכך היא שאם הקצוות המפוצלים לא נחתכים, השיער פשוט ימשיך להישבר גבוה יותר ויותר לאורך פיר השיער, ובסופו של דבר תגיע לשיער מקורזל יותר. אמנם אתה יכול לנסות להשתמש במוצרי שיער להחלקה כמו שמנים כדי לעזור לחות את השיער, למזער את המראה של קצוות מפוצלים, להסתיר מסעות זיעה, אך חיתוכים רגילים הם התרופה היחידה לקצוות מפוצלים ברגע שהם מופיעים.

Call Now Button0722-1600-64