שיטות תוספות שיער לחתונה
12 בפברואר 2018
קשקשים: מה זה ואיך להיפטר ממנו
קשקשים: מה זה ואיך להיפטר ממנו
9 ביוני 2020

השלב הראשון בידע כיצד לתקן שיער פגום הוא הכרת שורש הנזק. החל מצביעה, לקצוות מפוצלים, נזקי UV לעיצוב יתר, שיער פגום נגרם הן על ידי פעולותינו והן מגורמים סביבתיים חיצוניים. תיקון שיער פגום מגיע גם במגוון טיפולים ומוצרים, אך לפני שתוסיפו לעגלה על מוצרי השיער הנסקרים ביותר, וודאו שאתם מבינים מה השיער שלכם זקוק.

חשוב לציין כי השיער טכני כבר מת. זקיק השיער הוא החלק היחיד "החי" בשיער. שיער שצמח לא מכיל שום פעילות ביוכימית שהיא מדעית לומר שהיא נחשבת "מתה". השורש של כל קווצת שיער הוא המקום בו התאים החיים הם המייצרים את פיר השיער ואת השיער שאנו רואים באופן ניכר. זו הסיבה שתיקון מלא של שיער פגום הוא כה קשה  אך לא בלתי אפשרי. התיקון הטוב ביותר לשיער שנפגע הוא בניית הרגלי שיער בריאים. ריכזנו את חמשת הגורמים השכיחים ביותר לשיער פגום ואיך לתקן אותם.

כיצד לתקן שיער פגום מתזונה לא מאוזנת

תזונה מאוזנת אינה טובה רק לשיער שלך, היא פשוט טובה לך. עם זאת, מרכיבים ספציפיים, כמו אומגה 3 חלבון, וביוטין – חיוניים לשיער ארוך וסמיך ובריא. חשבו על אוכלים מלאים, פירות וירקות ודגנים מלאים. לא רק אלה מספקים לך שיער נהדר, אלא גם עור, עיכול ובריאות לב. חלבון חיוני לשיער שופע, כמו גם ברזל, ויטמין A ו- C. תוספי מזון יומיים יכולים לעזור לספק לך את מה שהתזונה שלך חסרה, אך הקפד לבדוק קודם עם הרופא שלך.

כיצד לתקן שיער פגום יבש

חוסר הלחות גורם לשיער להיות מועבר לשבירה. שיער יבש נגרם כאשר אין מספיק שמנים טבעיים או לחות המופקים וזה בדרך כלל נגרם כתוצאה משטיפת יתר של שיערך. שטיפת יתר יכולה להפשיט את שיערך מהשמנים הטבעיים הדרושים להם ללחות אופטימלית. התבונן היטב בשמפו שאתה משתמש. חפש מוצרים המכילים רכיבים שאורזים את הלחות; אבוקדו, שמן זית ושמן ארגן נהדרים לסיוע בלחות ולחיזוק השיער. מרכך חשוב במיוחד במניעת שיער יבש, אך גם בתיקון שיער פגום. פוקו מרכך על ציר האמצע לקצות שיערך, מעסה אותו והשאיר אותו עוד דקה או שתיים מהשמפו שלך.

מזג האוויר הוא גם גורם גדול בגרימת שיער יבש. בחורף, ברור שהאוויר קר יותר אך גם יבש יותר מחודשי הקיץ החמים. גורמים סביבתיים אלה מפשטים את שיער הלחות הטבעית וגורמים לבעיות נוספות. אם אתה רוצה לדעת לתקן שיער יבש ופגום בחורף, הוסף מסכת שיער או טיפול מיזוג עמוק לשגרת השיער שלך לשיער בריא.

כיצד לתקן שיער פגום בחום

כלי סטיילינג, איך אנחנו אוהבים כל אחד ואחת מכם. היה זה מייבש שיער, מחליק שיער, ברזל מסתלסל – לכולנו יש את המועדפים שלנו ואת כלי העבודה שלנו כשאנחנו באמת רוצים שסגנון השיער שלנו יפנה את הראש. עם זאת, הכלים המדהימים והשימושיים הללו הם גם אחד הגורמים הגדולים ביותר לשיער פגום בחום.

האם אתה משתמש בחומר המגן על חום בכל פעם שאתה מפוצץ את השיער שלך יבש או שטוח? כנראה שלא, אבל זהו חובה מוחלטת. חשיפת שיער לחום גבוה ללא שום מוצר מגן יוצר שיער פגום מהיר יותר ומקשה על התיקון. נסה להגביל את עיצוב החום לפעם או פעמיים בשבוע ותמיד, השתמש תמיד בסרום או בתרסיס המגן על החום.

כיצד לתקן שיער פגום מצביעה

בין אם אתה הולך בעבודות צבע רגילות ובין אם אתה אוהב להתעדכן בטרנדים האחרונים בצבע השיער, טיפול כימי בשיער גורם נזק רציני. אנחנו משיגים את זה – קשה שלא ללכת על קצת או הרבה צבע אבל יש צעדים שיכולים לעזור להפחית את כמות הנזק.

היצמדו לצבעים טבעיים יותר או קרובים לצבעים טבעיים, כלל האצבע הוא בתוך שלושה גוונים מהצבע הטבעי שלכם. זה ימנע מכם צורך להלבין או לעבד יתר על המידה בכדי להשיג צבעים דרסטיים. אין דרך אחרת לומר זאת – הלבנה תמיד תפגע בשיער שלך, עדיף למזער את ההלבנה או לא לעשות את זה בכלל. זה מפשיט את שיער המלנין הטבעי שלו שמעניק לשיערך את הפיגמנט הטבעי שלה. מי שעשה את זה יודע שזה הופך את השיער שלך ליבש, שביר ונוטה לשבירה. אתה יכול לעזור בשמירה על צבעך על ידי שימוש במוצרים ספציפיים לצבע שיער, שטיפת שיערך בתדירות נמוכה יותר עם מים קרירים יותר ושטיפת שיערך בתדירות נמוכה יותר.

כיצד לתקן שיער פגום מסלוני יופי

דילוג על תספורות או חיתוכים רגילים כדי לאפשר לשיער שלך לצמוח אינו הופך אותו לבריא יותר – למעשה הוא יוצר את האפקט ההפוך. על פי מחקר אחד, נשים בממוצע מסתפרות בערך שלוש פעמים בשנה. תלוי בסוג השיער שלך ובבריאות הכללית של השיער שלך זה אולי לא מספיק. דילוג על תספורות רגילות יכול ליצור קצוות מפוצלים ובסופו של דבר, אותם קווצות בלתי ניתנות לשינוי מתנתקות. ללא חיתוכים רגילים שיער יכול גם להתייבש ולהיראות משעמם.

הדבר הטוב ביותר בתוספות שיער מעניק לך גם שיער ארוך ומלא יותר שלעיתים אינך יכול להשיג עם שיער טבעי. היכולת לשחק באורך ובנפח הופכת תוספות שיער לדרך קלה ומסוגננת להתמודד עם צמיחה לקויה או קצוות מפוצלים בין גזרות שיער. אתה לא צריך לגדל את שיערך לקצוות יבשים ומפוצלים בכדי להשיג אורך. בחר את הסוג הנכון של תוספות שיער שיכול לעזור לך להשיג את האורך הרצוי.

Call Now Button0722-1600-64