בניית הציפורניים איך להשיג לוק זוהר?
30 בינואר 2018
כיצד לתקן שיער פגום
9 ביוני 2020

החתונה שלך היא היום שבו את יכולה באמת ללכת עם כל הפנטזיות שלך, להתלבש ולהתאפר כמו שלא תוכלי בשום אירוע אחר, ולבחור באיזו תסרוקת שרק תרצי. אבל אם יש לך שיער דליל מדי או קצר מדי, תסרוקות רבות יורדות מהפרק. הדרך להשאיר לעצמך את כל האפשרויות פתוחות, ולבחור באמת בתסרוקת שעליה חלמת בלי להתפשר, היא לעשות תוספות שיער.

תוספות שיער, עבור נשים רבות, הן כבר עניין שבשגרה. מי שלא ניחנו בשיער המלא והגולש שבו הן חושקות, נותנות לספר שלהן לעשות את מה שהטבע לא עשה ומשתמשות בתוספות שיער באופן קבוע. כשמדובר בחתונה שלך, את בוודאי מחפשת מראה לא שגרתי ומרשים במיוחד, ואין כמו תוספות שיער כדי לעשות זאת.

המראה הטבעי

הטרנד העכשווי במראה הכלות הכללי הולך לכיוון יותר ויותר טבעי. פחות שמלות מוגזמות ונפוחות, פחות תסרוקות בומבסטיות, איפור עדין יותר, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר על חתונות שישי בצהריים, שבהן הכל אמור להיראות קליל, משוחרר ועדין יותר. איך עושים את זה ועדיין עושים משהו שיוצא מגבולות המראה היומיומי? בעזרת תוספות שיער.

תוספות שיער לחתונה – איך עושים את זה?

קודם כל, מתחילים עם זה עוד לפני החתונה. את לא חייבת ממש להוסיף את התוספות לפני, על מנת לשמור על גורם ההפתעה, אבל כדאי להיפגש עם מעצב השיער עוד לפני החתונה על מנת שירגיש ויראה את השיער שלך, ויבין בדיוק אילו תוספות יתאימו לו, ואילו חומרים.

ישנן מספר שיטות עיקריות להוספת תוספות שיער:

 

  • הלחמה באמצעות לייזר – אחת השיטות הנפוצות, אך מתאימה בעיקר למי שמעוניינת בתוספות לטווח ארוך. עמידה וחזקה מאוד, אפשר לחפוף ולהיכנס למים עם התוספות, נראית מאוד טבעית, אך גם יקרה יותר מהשיטות האחרות.
  • הדבקה – לרוב נעשית על ידי הדבקת פסי סיליקון לקרקפת, שיטה מאוד פופולרית לטווח הקצר, אך לא בהכרח העדיפה לעור הקרקפת ולשיער. במיוחד כדאי להתחשב בתנאים של חום ושל לחות כמו חתונת שישי בצוהריים. תנאים אלו חשובים אף יותר אם החתונה נערכת ליד הים.
  • קליפסים – השיטה המובילה בשימוש אצל כלות. תוספות השיער שמחוברות לרצועות בד, מתחברות לשיער הטבעי באמצעות קליפסים קטנטנים. זה לא פוגע בשיער ולא בקרקפת, אין שימוש בשום חומרים, הכלה יכולה להוציא את הקליפסים בעצמה לאחר החתונה ויש אפילו כאלה שמוציאות ומחזירות לאחר מכן בעצמן לשימוש חוזר.

 

חשיבות הבחירה במעצב שיער מקצועי

חשוב שמעצב השיער שאת בוחרת יתמחה בנושא תוספות השיער על מנת שלא יזיק לשערך ויצליח להגיע למראה הכי טבעי. לשם כך חשוב שישתמש בתוספות משיער אמיתי ושידע לא להגזים עם כמות התוספות. מעצב שיער שמתמחה בתוספות שיער יצליח לגרום לך להיראות מיוחדת מרשימה וחד פעמית, אך יחד עם זאת טבעית, קורנת וחסרת מאמץ, וייצור עבורך תסרוקת יפהפיה שלא תתפרק או תיהרס במהלך האירוע, גם בחום ובלחות של חתונת שישי בצוהריים.

Call Now Button0722-1600-64