דרכים לטפל בשיער שלך
דרכים לטפל בשיער שלך
14 ביוני 2020
איך לגדל את צבע השיער שלך
איך לגדל את צבע השיער שלך
14 ביוני 2020
5 דרכים להגן על שיערך בזמן השינה

איך נראית משטר הלילה שלך? עבור מרבית חובבי היופי, קבלת המומחה המומלץ על שבע עד תשע שעות שינה היא חובה, אך אם שגרת היופי הלילית שלך בת שתים עשרה צעדים מתחילה בהסרת איפור, כוללת ניקוי כפול, אך מסתיימת בהזרקת שיערך בקשר עליון הדוק אנו שונאים לשבור אותו לך, אבל בהחלט כדאי לך לשקול מחדש.

המונח יופי לילית משמש בדרך כלל בהתייחסות לטיפוח העור. מסיבה זו, לעתים קרובות אנו שוכחים כי השיער שלנו משתמש גם הפעם כדי לשקם את עצמו בזמן שאנחנו ישנים. האמת הפשוטה היא כי צעדים פשוטים לעתים כמו שילוב מסכה לשיער לילה תיקון לתוך משטר שלך יכול לחולל נפלאות על השיער שלך. אנו ממליצים מאוד להימנע משינה עם שיערך קשור ולהניח את הראש על הכרית לפני שערך יבש לחלוטין לאחר מקלחת כדי למנוע שבירה. כדי לסייע בהגנה על המנעולים שלך בזמן שאתה ישן, ריכזנו כמה טיפים לשיער פנים שיש לזכור

 1. הימנעו משינה כשהשיער שלכם קשור
  שינה עם השיער למעלה בלחמנייה מבולגנת או בקוקו גבוה עשויה להראות לא מזיקה, אך המתח מהעלאת שיערך למשך מספר שעות יכול להכביד על קרקפתך ולהוביל לנזקי שיער בסופו של דבר. אנו מקבלים שאתה רוצה את השיער שלך מהפנים שלך בזמן שאתה ישן, אז במקום זאת, תעל את העדכון הצמוד והלך עם צמה קלאסית רופפת בת שלוש גדילים, צמה עם זנב דג או אפילו צמה הולנדית.
  לאחר שיערך בצמה בין לילה יחסוך את הקצוות שלך משבירה מוגזמת המתרחשת כאשר השיער שלך משפשף על הכרית שלך. בנוסף, ישנם יתרונות רבים לסטיילינג שמגיעים עם צמת השיער שלך בין לילה, כך שתוכל להתעורר עם גלים מדהימים וחסרי חום.
 2. יבשי את השיער שלך לפני שתקראי לו לילה
  ישנם המון יתרונות חוסכים זמן המגיעים עם שטיפת שיער בלילה. אך קחו בחשבון, השיער נמצא במצב הפגיע ביותר שלו כשהוא רטוב, לכן חשוב מאוד לייבש את השיער לחלוטין כדי למנוע משיכה ושבירה קשה בזמן שאתם ישנים. אם את מעדיפה לשטוף את השיער בלילה, אנו ממליצים לתת לעצמך שעה-שעתיים נוספות בכדי לאפשר לשיער שלך להתייבש באוויר או להשקיע במייבש שיער נהדר כדי להימנע ממציצות. אל תשכחי להחיל קצוות ומגן טיפול בחום לקצוות בכדי להאיץ את זמן ייבוש הנשיפה ולהיאבק בנזקים.
 3. נשפך על ציפית משי
  חושבים להשקיע בציפית משי? ובכן, למרות שהעלאת הסחר מכריות ציפות כותנה למשי באיכות גבוהה זו השקעה מעטה, השיער שלך יודה לך. משי הוא בד עדין יותר בהשוואה לכותנה. הסיבים הקטנים יותר של כריות משי מונעים מקצותיך נזק ומשיכה מוגזמים, במיוחד אם אתה זורק ופונה בן לילה.
 4. עטפו את שיערכם בצעיף סאטן
  קח את שנת היופי שלך לשלב הבא על ידי שינה עם צעיף ראש סאטן שיק. ממש כמו ציפית המשי, הצעיף יעזור להגן על הקצוות שלך ולשמור על התספורת שלך. בין אם זה ביום יום או ביום שני של שיער, לבישת צעיף סאטן בזמן שאתה ישן יעזור לשמור על התלתלים או הצמות היקרות הללו, ולמנוע את הקורץ "פשוט התעורר" בלתי נמנע. מכסה או משי טורבן משיי יעבדו באותה מידה.
 5. החל טיפול בן לילה
  כחובבי שיער, אנו יודעים כמה חשוב לשלב מסכות וטיפולים בשגרה לטיפול בשיער השבועי שלנו. אבל בואו נודה בזה, לפעמים המסכות של 15 עד 30 דקות לא חותכות אותה. נצלו את השבתה בזמן שאתם ישנים ומרחו מסיכת שיער לפני השינה, והשאירו אותה כטיפול אינטנסיבי למשך הלילה לתיקון ולחות השיער. בהתאם לסוג השיער שלך, אנו ממליצים לעשות זאת פעם או פעמיים בחודש.
Call Now Button0722-1600-64