הכל על שורשי צל
8 ביולי 2020

חושבים על הירוק עם שגרת טיפוח השיער שלכם? עכשיו יותר מתמיד, חשוב לבחור בחירות מודעות לסביבה עבור הסביבה שלנו והאוקיינוסים של כדור הארץ. בעוד שתעשיית היופי ידועה כתורמת לזיהום, השינוי מתחלף עם יותר מותגים וצרכנים שעושים מהלכים בר קיימא וידידותיים לסביבה. ממזעור כמות המים שאתה משתמש, להשקעה במוצרים מודעים לסביבה ועד למחזור הריקות שלך, יש המון דרכים פשוטות להפוך את משטר היופי שלך לנעים יותר לסביבה.

להלן 10 שינויים קטנים אך משמעותיים שתוכלו לבצע כעת בשגרת יופי ירוקה יותר.

 1. נסה לעבור לבר שמפו
  הרם את המוט על משטר טיפוח השיער שלך בעזרת מוטות שמפו. ביצוע המעבר משמפו נוזלי לבר שמפו הוא דרך מצוינת לעשות את חלקכם לשמירה על הסביבה. סורגי שמפו רבים מתכלים ואינם מגיעים באריזת פלסטיק. בנוסף, רובם מיוצרים באמצעות מרכיבים טבעיים והם בדרך כלל נקיים מכימיקלים רעילים העלולים להיכנס לנתיבי מים ולפגוע בבעלי חיים.שמפו לבר זה אותו דבר כמו שמפו נוזלי, למעט העובדה שהוא ארוז לצורת בר. הסורגים מיוצרים בתהליך זהה לסבוני סבון רגילים וארוזים במרכיבים מזינים נוספים כמו שמנים אתרים. עובדה מהנה נוספת היא שברי שמפו היו למעשה הסטנדרט לפני שהשמפו בבקבוקים הפך פופולרי בשנות הארבעים. לשמפו לבר יש יתרונות רבים, מלבד היותו ידידותי לסביבה. הם קומפקטיים וקלים לנסיעה, חסכוניים ומנוסחים לכל סוגי השיער.
 1. קרא את התוויות
  כשאתה קונה מוצרים חדשים לטיפוח שיער, תמיד כדאי לשאול מה אתה שם על העור והשיער שלך במקום רק להניח שהוא בטוח. מוצרים רבים לטיפול בשיער הקיימים כיום מלאים בכימיקלים מגעילים המזיקים לסביבה ולבריאותך. הקפידו לקרוא את התוויות היטב, הימנעו מכל מוצרים המכילים כספית, עופרת, פורמלדהיד, תזקיקי נפט, פרבנים (חומרים משמרים המפריעים הורמונים). אמנם כמה תוויות יכולות להיות ארוכות ומפחידות עם למעלה מ- 20 מרכיבים המופיעים ברשימה, אך המידע החשוב ביותר אודות מוצר חי כאן על גב הבקבוק. כל מרכיב ישפיע על השיער שלך בדרך כלשהי, לכן כדאי לדעת בדיוק במה אתה משתמש ואיך זה ישפיע על בריאותך ועל הסביבה בכללותה.
 1. חפש מוצרים ידידותיים לסביבה
  אחת הדרכים הטובות ביותר להפחית את טביעת הרגל הפחמית של שגרת השיער שלך היא על ידי השקעה במוצרים אורגניים המיוצרים עם רכיבים מודעים לאדמה. חפש אריזות המיוצרות מפלסטיק ממוחזר או הסמכה אורגנית USDA, מה שמצביע על כך שהמוצרים מוחזקים בסטנדרט גבוה של קיימות.ישנם המון קווי יופי וטיפוח שיער טבעיים מעולים, שכדאי גם לשלב בשגרה שלך. מותג מדהים אחד לנסות הוא Love Beauty and Planet. המוצרים לא רק שהמוצרים נהדרים לשיערך, אלא הם מיוצרים משמנים אתרים שמקורם אתית כמו אלמוג מאוסטרליה.
 1. יש לשטוף את המזגן מהר יותר
  עובדה מהנה: אם 50 אנשים שוטפים את המזגן שלהם 10 שניות מהר יותר, היו חוסכים 9,000 ליטר מים. שינוי אופן שטיפת השיער יכול לסייע ברצינות להפחית את טביעת הרגל הפחמנית הכוללת שלך. מכיוון שחשוב לוודא שהשיער לחות כראוי, תוכלו לנסות להשתמש במוצרים ידידותיים לסביבה כמו מזגנים לשטיפה מהירה. מזגנים אלו יהפכו את כל המקלחת למודעים יותר לסביבה על ידי חיסכון במים תוך מתן שיער חלק. כל שטיפה מתנערת כ -10 שניות של זמן מיזוג ומשאירה את הרעמה שלך מרגיש רך ויפה לחלוטין.
 1. התנסו בתסרוקות חסרות חום
  עשו לטובת כדור הארץ וקחו הפסקה ממייבש המוצץ שלכם. דילוג על זמן עם כלים לעיצוב חום כמו מיישרים וסלסולים אינו טוב רק לסביבה אלא גם בריא לרעמתך. שימוש בחום על שיערך לעתים קרובות מדי עלול לגרום לייבוש ונזק. החלק הטוב ביותר בנושא הגבלת עיצוב חום והיעילות אנרגטית יותר פירושו שתאתגרו את עצמכם לסדר את המנעולים ללא חום. למרבה המזל יש המון אלטרנטיבות נהדרות לתסרוקות חסרות חום שתוכלו לנסות. אולי קח כמה תוספות שיער נפוחות לסיבוב או נסה פצעים בעזרת פוני קליפ-אין. תוספות שיער הן דרך נהדרת (ללא התחייבות) לקבל אורך ונפח מיידי, אין צורך במייבש מכה.
Call Now Button0722-1600-64